Grand Theft Auto: San Andreas V2.00 Hileli Apk

Grand Theft Auto: San Andreas 2.00 Hileli Olarak Sınırsız Para Hilesi Sunmaktadır. Oyun Bir Önceki Yazımıda Bahsettigimiz Gta Vice City‘den Sonra Cıkan Oyunudur. Rockstargames 26 Ekim 2004 Yılında Yine Tarih Yazmıstı. Oyunun Anakarakteri Carl “CJ” Johnson’dur. 1992 yılında annesinin evine cenaze için 1987’de taşındığı Liberty City’den Los Santos’a geri dönüşüyle başlamaktadır. Oyun 1992 yılında geçmektedir. Çetesi Grove Street Aileleri’nin dağıldığını öğrenen CJ, temelli dönmeye karar verir. Oyunun en büyük farklarından biri eklenen karakter geliştirme özellikleri. Belirli yetenekleri geliştirebilmenin dışında karakterin görünüşünü de değiştirebiliyoruz. Ayrıca kas, saç, dövme değiştirebiliyoruz. Dağ Bisikleti Chiliad Dağı’nda, PC versiyonu.
Los Santos’ta, az para ve düşük özelliklerle başladığımız oyunda, zaman ilerledikçe yeni dükkânlar açarak yeni kıyafetler, yeni şehirler açarak yeni yan görevler elde edebiliyoruz. Mesela San Fierro şehrini açtığımız zaman valet görevlerini de açabiliyoruz, gereken görevi yaptığımızda. Oyundaki araba çeşidi arttırılmış, artik oyunda ATV bile var. Las Venturas kumarhane cenneti. Burda hemen hemen herkes zengin.

İyi Oyunlar Yarenler.

1.Com.rockstargames.gtasa_2.00-ApkHane.Com.apk

2.Com.rockstargames.gtasa_2.00-ApkHane.Com-Mod.apk

3.Gta-San-Andreas-V2.00-ApkHane.Com.Zip

1.Sınırsız Para Hilesi Vardır.

1.GTA-ViceCity-Obb-ApkHane.Com.zip Adlı Zip Dosyamızı İndirip İçindeki com.rockstargames.gtasa Adlı Dosyayı Android/Obb Klasörünün İçine Atınız.

2.Hileli Apk İçin Com.rockstargames.gtasa_2.00-ApkHane.Com-Mod.Apk Orjinal Apk İçin Com.rockstargames.gtasa_2.00-ApkHane.Com.Apk İndiriniz Ve Oyuna Giriş Yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir